Secret De Joie

משולחן המנכ״לית: סוף הקיץ והמגיפה השקטה

נעים מאוד, אני אפרת רמתי, מנכלית AlgaMed Therapeutic
אני מלווה את המותג Secret De Joie כבר שלוש וחצי שנים.

יובש בנרתיק הוא מגיפה שקטה, שקטה מפני שנשים רבות שומרות את העובדה שהן סובלות ממנו בסוד. המשאלה שלי, שלנו, היא שזה יהפוך להיות לסוד של שמחה ולא של סבל, לסוד של ריפוי והחלמה, סוד של הצלחה וחזרה לחיים מלאים ופורים.

כאישה וכמנכ״לית, זה לא תמיד קל. לרב, אני מקבלת המון הערכה ותמיכה נוכח המחויבות שלי לפיתוח בתחומי ה-FEM TECH, ולעיתים, בגלל שהנושא מאוד אינטימי ורגיש, אני מקבלת גם תגובות פחות נעימות.

אך עם זאת ולמרות זאת, אני שלמה עם זה מאוד, כי יש מטרה גדולה שעומדת לנגד עיני - רפואה מתקדמת ומותאמת לנשים.

והפעם, רציתי לשתף אתכן במשאלת הלב שלי, ובכח הגדול שהלקוחות המדהימות שלנו מעניקות לי בדרכי.


חשוב לי להיות מאוד מעורבת ולשמוע את קולכן כדי לוודא שהמוצר שלנו מביא שינוי ושיפור לאלפי נשים סובלות. ולכן, לעיתים גם מבלי שאתן יודעות, כשאתן מתקשרות לברר על המוצר או לקבל מידע אתן למעשה מתקשרות לטלפון הפרטי שלי שמפורסם באתר,
לפעמים אתן יודעות שזו אני ולפעמים גם לא, זה לא תמיד חשוב, כי לפני הכל אני כאן עבורכן.

היא סיפרה שבימי הקיץ ההתמודדות עם היובש בנרתיק הופכת להיות קשה מתמיד עבורה. המצב גורם לה לסבל, מגרד ומעקצץ בכל יום בשנה אך בחום של אוגוסט זה עולה פי כמה. וזה לא רק החום, זו הלחות, ההזעה, התחתונים שנדבקים על הגוף.
היא שיתפה אותי, שהמוצר שלנו שיפר עבורה את התחושות הלא נעימות ותופעות הלוואי ושזו הפעם הראשונה שהיא מצליחה ליהנות מהקיץ, אחרי שנים רבות של סבל.

זה ממש חימם לי את הלב, מטרת העל שלנו היא להסב לכן נוחות מקסימלית ולהפחית במהירות רבה ככל שניתן את הסימפטומים של יובש בנרתיק.

חלקכן, שמתקשרות, מדברות על הנושא כבר קצת יותר בנוחות, וחלקכן מספרות שמאוד קשה לשתף . לרב, נשים מנסות לפתור ולהתמודד עם הבעיה הזו בעצמן. אחד הדברים שאני שומעת הרבה, הוא החשש לשתף את בן הזוג.
זה מובן, אבל בעיניי שיתוף בנושא זה יכול לחזק מאוד את תחושת האינטימיות ולאפשר חיפוש משותף שהוא אחד המפתחות בדרך למקומות טובים יותר.

ועכשיו, אסכם בכמה מילים על התקופה הקרובה, שיכולה להיות הזדמנות נפלאה לעשות משהו קטן גם עבורכן:

הימים האלו, של אחרי החופשה ולפני החגים, הם זמן מעולה לחשוב קצת על עצמך.

אני רק אאחל לכן, להמשיך ולהיות נפלאות כפי שאתן,
שום דבר שאתן עוברות הוא לא מוזר או משונה, ולא אומר שאתן "מקולקלות".
יובש בנרתיק הוא תופעה רפואית שכיחה שחשוב לטפל בה, שמגיע לכן לטפל בה.

 

בחודש האחרון חקרנו וכתבנו תוכן חשוב מאין כמותו עבורנו נשים, מידע ששנים לא היה נגיש לנשים וכעת יכול ממש להיות משנה חיים. אני מזמינה אתכן לקרוא על - חומרי סיכה ולמה הם לא יוצרו עבורנו, חיי מין עם יובש בנרתיק ועוד. (לינקים לכל אחד מהמאמרים)


אחת המטרות שלנו היא להיות מקור ידע מקצועי ואמין בנושא הזה,
לכן אנחנו שמחות על כל שאלה שמגיע אלינו. בין אם היא בוואטסאפ, בדף יצירת הקשר, או בשיחה לטלפון הפרטי שלי, אנחנו מתחייבות תמיד לתת תשובות מפורטות ומבוססות ידע ומחקר מעמיק. כתבו לנו, התעניינו, אנו ניתן את המענה הראוי.

אנחנו מקום שאתן יכולות לפנות אליו.

מחכה לשמוע מכן, אפרת רמתי.

 

 

השאירי תגובה (כל השדות חובה)

תגובות יאושרו לפני שיוצגו

חיפוש