Secret De Joie

אל תתני ליובש בנרתיק להרוס לך את חיי המין

חלי ואריק יצאו לחופשה, כמו בכל חג. הילדים כבר עזבו את הקן ולהם יש זמן פנוי לאינטימיות בצימר מפנק בצפון. אבל הפעם זה היה שונה… יחסי מין הפכו לכואבים בגלל תחושת היובש שם למטה, חלי ממש ׳איבדה את זה׳, נמנעה מקיום יחסי מין ועבר לה בראש המשפט ״מסכן בעלי״.

כן, כולם נמצאים בחופשות, יש יותר זמן יחד ויותר הזדמנויות לאינטימיות, אבל מה קורה כשהאינטימיות לא ממש נוחה ונעימה ואת במקום אחר לגמרי. אבל את יודעת מה? יובש בנרתיק היא תופעה נפוצה ויש לזה פתרון. 

 

יובש בנרתיק היא תופעה פיזיולוגית נפוצה מאוד, שאחת מכל שלוש נשים חווה במהלך חייה. התסמינים הנפוצים של יובש בנרתיק הם תחושה לא נינוחה באזור הנרתיק, עקצוצים, גרד ובעיקר חוסר נוחות בעת קיום יחסי מין. אם כך, הרבה נשים חוות כאב בחדירה, נמנעות מקיום יחסי מין וחבל, כיוון שניתן לטפל בזה. 

דווקא עכשיו בתקופה שכולם בצימרים ובמלונות, נשים רבות מרגישות שהן כבר לא יכולות להתחמק מהאינטימיות, לאט לאט הן מתרחקות מבן הזוג או שהוא מתרחק מהן, הן מתביישות לדבר על מה שהן מרגישות וחושבות שזה מעיד על הנשיות שלהן. לכן הן מוצאות עצמן חסרות אונים, אך יש כמה דברים שחשוב לדעת כדי להקל על התחושות האלה.

יובש בנרתיק היא בעיה פיזיולוגית?

ירידה באסטרוגן מתרחשת ממגוון רחב של סיבות, במגוון גילאים. כפי שאת יודעת, ההורמונים בגיל המעבר ואחרי לידה/הנקה, כשלוקחים גלולות, נוגדי דיכאון וכמובן בגיל המעבר (שהתסמינים שלו יכולים להתחיל  כבר בגיל 46) - ובשורה התחתונה מי בכלל רוצה סקס כשלא נעים שם למטה?

 

האם שמנים וחומרי סיכה הם הפתרון?

כשיבש שם למטה וזה לא ״עובר חלק״, נשים רבות רצות לחפש חומרי סיכה ושמנים טבעיים, כמו שמן קוקוס ושמן שקדים. על פניו נראה שזהו פתרון שיכול לעזור ולהחזיר את הלחות, אבל האם השמנים המדוברים מסייעים ברגע האמת, אבל הם לא מייצרים לחות. הפתרון הטוב ביותר הוא לחזק את מערכת ההגנה הטבעית של האזור על ידי שגרת טיפוח אינטימית המחזירה ושומרת על לחות ו-pH אופטימלי, לצד חומציות נמוכה שתחזיר את ההגנה הטבעית לאזור.

בנוסף, רמת החומציות האידיאלית לאזור הנרתיק היא בין 3.8 ל- 4.5, כיוון שברמת החומציות הזו יש הגנה טבעית מפני זיהומים והמערכת האינטימית שומרת על עצמה, בעוד בשמנים שהזכרנו ובתכשירים שונים רמת החומציות גבוהה ועומדת על 5.5-7. זו הסיבה שהשמנים שנראים מבטיחים לבעיית החדירה והיובש אך אינם טובים לבריאות הנרתיק, ואף גורמים לפעולה הפוכה.

אז מה כן?

קודם כל עלינו לייצר שגרת טיפוח חדשה לנרתיק ״היבש״, בדיוק כפי שאנחנו משקיעות בטיפוח הפנים היבשות, כדי שנוכל ליהנות מרעננות מוגברת ולהחזיר את התשוקה שאבדה. הרי בסך הכל מגיע לנו להרגיש טוב וליהנות מסקס ואינטימיות גם ב -30 השנים שהסטטיסטיקה מאחלת לנו לחיות אחרי גיל המעבר. כדי לטפל בתופעה, מומלץ להשתמש בתכשירי לחות עם רמת חומציות ומלחים נמוכה, תכשירים נטולי קרבומר (ג׳ל סינטטי) וללא פראבנים ופיטואסטרוגנים נסתרים.

אולי זו ההזדמנות שלך לגלות את חיי המין מחדש?

לחצי כאן וגלי את התכשיר המהפכני המיועד לטיפול ביובש בנרתיק >

 

תגובות 2

secret de joie

secret de joie

שלום שושנה, ניתן לרכוש אצלנו באתר.
תוכלי לראות את כל הפרטים בקישור > https://bit.ly/3KSmlKg

שושנה גליק

שושנה גליק

מה המחיר?
ואיפה משיגים?

השאירי תגובה (כל השדות חובה)

תגובות יאושרו לפני שיוצגו

חיפוש