Secret De Joie

עברת התאמה מגדרית שגורמת לך לסבול מיובש בנרתיק? זה המוצר שפותר את הבעיה

חודש הגאווה הוא הזדמנות מצוינת להעלות נושא חשוב שלא מספיק מדברים עליו, וחייבים לדבר עליו! בוא.י נדבר רגע על תופעה של יובש/ גרד/ פטריות ודלקות בנרתיק, שכל בעל.ת נרתיק עלול.ה לסבול ממנה. על אחת כמה וכמה מי שעבר.ה התאמה מגדרית ו/או ניתוח לשינוי מין. 

הבשורה המעודדת היא שיש פתרון חדשני וטבעי שעוזר להקל על התופעה, ומתאים לכולם -

למי שנולדה כאישה, למי שעברה שינוי מגדרי לאשה, ולמי שעבר שינוי מגדרי לגבר והוא עדיין בעל נרתיק. 

מה שברור – הפתרון מותאם לסביבה הייחודית של הגוף, ועוזר לך לחגוג את עצמך ואת חייך ללא כאבים, גרד, ותחושות מציקות ולא נעימות מהנרתיק. 

ישנם כיום גברים טרנסג'נדרים רבים שעברו התאמה מגדרית, אך עדיין נותרו בעלי נרתיק. התהליך ההורמונלי שמלווה את השינוי, מגביר את הפרשת ההורמונים הגבריים בגוף ומפחית את הפרשת ההורמונים הנשיים. 

לצד השמחה על התאמתם החיצונית והפנימית לג'נדר הגברי, הגברים הללו עלולים לסבול מיובש בנרתיק יותר מסיסג'נדריות. ויש לך סיבות:

  • התהליך ההורמונלי שעוברים במסגרת התאמה מגדרית לגבר מגביר את הפרשת הורמוני המין הגבריים, ומפחית עד מדכא את הפרשת הורמוני המין הנשיים השונים. התהליכים הנשיים המלווים אישה פורייה בעלת רחם ושחלות, בהם הפרשות סדירות מהנרתיק, עלולים להתמעט. 
  • לצד הקטנת ההפרשות, התהליך ההורמונלי שכולל הורמונים גבריים רבים עשוי ליצור עם הזמן גם תהליך של ניוון הנרתיק, שגורם לתופעות הלא נעימות, בהן יובש, גרד והיווצרות דלקות ופטריות. 
  • תהליך ההתאמה המגדרית מוביל לירידה ברמת ההורמון הנשי אסטרוגן, שדואג לאלסטיות שבנרתיק ולקידום תהליכים נשיים, ורמה נמוכה שלו יוצרת יובש בנרתיק, שעלול להוביל לגרד, דלקת ועוד. 

 

אם עברת תהליך התאמה מגדרית לגבר, סיכויים גבוהים שתחוש יובש ואי נוחות בנרתיק שבגופך, אבל אתה לא צריך לסבול. עברת את התהליך על מנת שתחווה את הגוף שלך במלוא עוצמתו, וכדי תוכל להמשיך וליהנות  מגירוי מיני בעל עוצמה בכל אזורי הגירוי המיני שלך. כל תופעה של אי נעימות בנרתיק, תמנע ממך את ההנאה המלאה הזאת.

לכן, הטיפול בתופעות הידלדלות, היובש, הגרד והדלקת בנרתיק צריכות לזכות בטיפול ההולם ביותר. דאגה לסיכוךתמידי יעיל ומתמשך של האזור תמנע את אי הנעימות, ולכן היא הפתרון הטוב ביותר לבעיה.  

  

נשים טרנסג'נדריות שעברו ניתוח לשינוי מין עלולות לסבול מתחושת אי נעימות, גרד, וסיכוך מופחת בנרתיק, יותר מסיסג'נדריות שנולדו עם נרתיק, משתי סיבות עיקריות:

  • בניתוח להתאמה מגדרית יוצרים נרתיק שמעוצב בדיוק כמו זה של נשים סיסג'נדריות. יחד עם זאת, הניתוח לא יכול לשחזר מנגנונים ביולוגיים שפועלים אצלן, ושקשורים בין היתר לפעילות הרחם. אחד המנגנונים הללו הוא ההפרשות הנרתיקיות, שגוברות במיוחד בזמן עוררות מינית או לקראת ביוץ, ושמבטיחות  לחות תמידית וסיכוך גבוה. 
  • הליך שינוי המין מלווה בנטילת הורמונים וירידת רמת האסטרוגן, הורמון שאחראי לאלסטיות של רקמת הנרתיק, להזרמת דם תקינה לאזור ולסיכוך שלו. כשרמת האסטרוגן נמוכה, הסיכוך הטבעי יורד, ומלווה בתחושות כגון צריבה, כאב או גרד ברקמה, וכאבים בעת קיום יחסי מין. 

אם עברת ניתוח לשינוי מין, סיכויים גבוהים שתחושי אי נוחות בנרתיק. את לא צריכה לסבול, אלא ליהנות ולחגוג עם גופך החדש. עלייך רק להכיר את הפתרון הטוב ביותר לבעיה, שיעניק לך לחות טובה ומתמשכת שתסייע לסיכוך נרתיק טבעי.  

 

עברתם שינוי מגדרי או התאמה מגדרית? 

כדי לפתור את בעיית הסיכוך בנרתיק יש לדאוג להגברת הלחות באזור הסובל.

קיימים מגוון מוצרי סיכה לאזור הנרתיק שנמכרים בחנויות הפארם, אבל יש להם לא מעט בעיות: 

  • הם מכילים מרכיבים מלאכותיים שלא טובים לגוף ואינם מותאמים לחומציות (PH), הרצויה בנרתיק (החומציות שלהם גבוהה מדי). 
  • הלחות שהם מספקים היא נקודתית, לא מתמשכת ולא יעילה. 
  • המרקמים לא תמיד נעימים – שמנוניים מדי או דלילים מדי. 
  • הם מייצרים חוסר ספונטניות, בגלל הצורך להשתמש בהם לעיתים במהלך האקט המיני. 
  • הם לא באמת מצליחים לפתור את הבעיה, שממשיכה ואף מחמירה. 

 

אז מהו הפתרון הטוב ביותר? 

REVIVE, ג'ל לחות עשיר לטיפול בנרתיק, שמופק מאצות ומרכיבים טבעיים בלבד. הג'ל, שמסייע בהצלחה רבה לטפל ביובש בנרתיק, הוא בעל חומציות מותאמת לאזור הנרתיק, ומספק לו לחות למשך 36 שעות, להגנה טובה ומתמשכת. 

רוצה להכיר ולהבין עוד איך הג'ל עובד? עוד על כך  במהפכת האצה

המוצר REVIVE מצליח לסייע לאלפי לקוחות, בזכות הקלה מיידית בתחושות הלא נעימות של יובש גרד וכאב, ומחזרה לאינטימיות ללא חשש מכאבים ואי נוחות. 

השאירי תגובה (כל השדות חובה)

תגובות יאושרו לפני שיוצגו

חיפוש