Secret De Joie

לחגוג וליהנות עם גלולות למניעת הריון מבלי לסבול מיובש בנרתיק

התחלת לקחת גלולות למניעת הריון, ופתאום משום מקום את מרגישה שמשהו לא בסדר שם למטה. מופיע יובש, משהו שממש לא הכרת עד עכשיו, והוא גורם לך לשאלות ותהיות - אולי משהו אצלך לא בסדר? אולי קרה משהו לזוגיות והיא כבר לא מסעירה אותך כמו בעבר ומכאן היובש? אז לא, רוב הסיכויים שהכל נורמלי אצלך. יש הסבר פיזיולוגי לכל התופעות מהן את סובלת, ואפילו פתרון פשוט ומהיר. 

המהפכה המינית והמצאת הגלולה שמשחררת אותנו לקיים יחסי מין עם הגנה גבוהה מפני הריון לא רצוי, בישרה חגיגה שלמה לעולם הנשי ובעצם לכולם. יחד עם זאת, עם השנים והמחקרים, נמצא שיש קשר בין נטילת הגלולות לבין תופעות גופניות שונות. 

אחת התופעות שאנחנו רוצים לדבר עליה, וגם לעדכן שיש לה פתרון יעיל וטבעי, היא יובש בנרתיק. מחקרים מצאו ששימוש בגלולות למניעת הריון, ובפרט גלולות עם מינון אסטרוגן נמוך, עלול לגרום ליובש בנרתיק ותחושה של אי נוחות באזור האינטימי הנשי.  

ההסבר פשוט - הגלולות למניעת הריון מתערבות, כידוע, במנגנון ההורמונלי שאחראי לכניסה להריון, אבל… גם אחראי ללחות של הנרתיק. 

הן מונעות מדי חודש את תהליך הביוץ, שבו משתחררת ביצית מן השחלה במטרה להפוך לעובר. הן גם דואגות שמרקם רירית הרחם לא יוכל לקלוט את הזרע ולא להחזיק ביצית לשם הריון. 

ההורמון אסטרוגן שמופרש בגוף האישה, הוא אחד השחקנים המרכזיים שעוזרים לכניסה להריון. הוא גם ההורמון שאחראי לאלסטיות וללחות בנרתיק. מינון גבוה של אסטרוגן תורם להכנת גוף האישה לקליטת עובר, בין היתר על ידי עיבוי רירית הרחם. הגלולות גורמות לירידה באסטרוגן, שיכולה לגרום אצל נשים צעירות, הרבה לפני גיל המעבר, ליובש בנרתיק.

נוצר כאן פרדוקס – את רצית לחגוג את החיים וליהנות מיחסי מין, ופתאום קיבלת "ברקס" לא צפוי, כי כל ההנאה שלך ממין נפגמה… 

גלולות מסמלות את החופש והשמחה לחיות את החיים, לבחור מתי ואם רוצים להיכנס להיריון, וליהנות מקיום יחסי מין ללא דאגות וחששות. ובעצם המוצר שמסמל את החופש והחגיגה עלול ליצור את תופעת הלוואי של יובש בנרתיק המאוד לא נעימה בכל מצב, ובטח בעת קיום יחסים. 

במצב שבו אין יובש בנרתיק, בעת קיום יחסי מין מופרשים בנרתיק נוזלים שונים שמסייעים לסיכוך. כאשר יש יובש, הפרשות הללו בנרתיק מתמעטות עד לא קיימות, ולכן בעת קיום יחסי מין נוצר חיכוך ניכר שגורם לתחושה לא נעימה, ואפילו לכאבים ולגרד. 

הבעיה לא מסתיימת כאן, ורק מתגברת. תחושת הגרד והכאב מלווה אותך גם ביומיום. היובש משנה בין היתר את רמת החומציות בנרתיק, מה שעלול לגרום ליצירת זיהומים ופטריות. 

הצעירות שכן מודעות לבעיה ומחפשות פתרונות, בדרך כלל הולכות לחנויות הפארם ורוכשות חומרי סיכה שונים, או שטיפות בתקווה, שהן יעזרו, אבל כל אלו רק מחמירים את הבעיה. הבעיה הגדולה עם חומרים אלו שהם לא מותאמים בצורה אידיאלית לאזור האינטימי של האישה. החומציות שלהם גבוהה מזו הרצויה, כך גם המליחות, ובנוסף הם עשויים מחומרים מלאכותיים וסינתטיים שלא מומלצים לגוף. גם אם לרגע נדמה שהשימוש בהם מסייע ליצור לחות באזור הנרתיק, ברגע הבא היובש חוזר, והתחושה הלא נעימה ממשיכה מבלי שרואים את הסוף. 

אבל לא לדאוג – יש פתרון!

כאן נכנס לשוק מוצר חדש, ג'ל לחות לנרתיק שמשנה את כל הכללים, ושמבוסס על ההגנה הטבעית שיצר הטבע מפני יובש. 


REVIVE הוא ג'ל לחות עשיר שנועד לסייע ליובש בנרתיק. הג'ל מופק מאצות, כך שכל רכיביו טבעיים. הוא מספק לחות למשך 36 שעות, מה שמבטיח הגנה מתמשכת לנרתיק מפני היובש. הג'ל גם מותאם לאנטומיה הנשית עם רמת PH נמוכה שחשוב לשמר באזור האינטימי. 

REVIVE ג'ל לחות לנרתיק הוא מוצר שכאמור עשוי מרכיבים טבעיים. הוא אינו מכיל פראבנים, הורמונים, סטרואידים, חומרים משמרים וחומרים סינתטיים, שנמצאים במוצרים אחרים שמתיימרים לספק פתרון לבעיה ולא מצליחים באמת. 

כיצד הגיע הג'ל מהטבע לשימוש המדע ולטיפול בבעיה הנשית הנפוצה? 

הג'ל הקיים במוצר מופק על ידי אצות, שמייצרות אותו באופן טבעי על מנת להתמודד עם התנאים הקשים בסביבה שבה הן חיות, המאופיינת בטמפרטורה גבוהה ומליחות רבה של מי ים, שעלולים לגרום ליובש קיצוני ולמותן. הג'ל שהאצות מפיקות עוטף אותן ומעשיר אותן בלחות רבה ומתמשכת ובכך מציל אותן כשהוא מאפשר להן להמשיך לחיות. 

החוקרים ואנשי המדע מצאו כי הג'ל שמפיקה האצה להתמודדות עם התנאים הסביבתיים המייבשים, יכול לעשות את אותו אפקט הצלה והקלה בנרתיק הנשי, ובהצלחה רבה. וכך נולד המוצר המהפכני. 

נשים שמשתמשות במוצר החדשני נהנות ממוצר שמותאם בול עבורן. הן חשות הקלה מיידית בתחושות הלא נעימות של יובש גרד וכאב, וחוזרות לקיים יחסי מין ללא חשש מכאבים ואי נוחות. 

 

יובש בנרתיק היא בעיה הדורשת טיפול מהיר. ככל שמקדימים לטפל בה, כך קל יותר לפתור אותה. הענקת לחות יומיומית מסייעת בשיקום העור העדין בסביבת הנרתיק ומונעת יובש חמור יותר שעימו מחריפים התסמינים. 

עשי את הבחירה הנכונה כדי לחיות חיים בריאים ומהנים ללא חששות וכאבים. הכירי עוד היום את הג'ל המהפכני שיפתור לך את הבעיה בדרך הכי טבעית, נוחה ומהירה. 

השאירי תגובה (כל השדות חובה)

תגובות יאושרו לפני שיוצגו

חיפוש