Secret De Joie

חופשה מינית ויובש בנרתיק? כן זה לגמרי אפשרי עם קצת טיפים

החגים מתחילים, ורבות מאיתנו כבר שריינו את החופשה עם הבן זוג. 

אבל לך זה לא משנה אם סגרתם את יוון או תאילנד -אם יש שם מיטה, סבירות גבוהה שנושא האינטימיות יעלה, ויחד איתו החששות:

 • זה יכאב?
 • זה יהיה מהיר?
 • מה יקרה אם אני לא אוכל?

כך, החשש מאכזבה, אישית או של בן הזוג,  מתחיל לכרסם  במה שאמורה להיות חופשה מהנה שממלאת באנרגיות, חיות ושמחת חיים.

איזה כיף זה לחיות בסרט,

הכל בא בקלות.

אנחנו לפחות, לא זוכרות סצנה אחת בסרט אחד, שבו האישה לא מסוגלת לקיים יחסים בגלל שהיא סובלת מיובש בנרתיק: אבל במציאות, 1 מכל 3 נשים חיה בסרט כזה!

אנחנו מאמינות שמה שעושה אותנו מי שאנחנו זה מה  שאנחנו עושות, ולא מה שאנחנו אומרות לעצמנו, על עצמנו:

  • אל תגידי לעצמך שזה בראש שלך - כי זה לא:
   לא משנה כמה חשק יהיה לך, יובש בנרתיק נובע מירידהפיזיולוגית ברמות הורמון האסטרוגן וזה לא משהו שאת יכולה לשלוט בו בכוח המחשבה והמשיכה.
  • אל תגידי לעצמך שזה מביך  מדי או שזה לא מעניין את בן הזוג שלך:
   לרוב כשלא משתפים, המוח ישר הולך למקום של האשמה ואשמה: "היא לא רוצה אותי", "היא לא אוהבת לשכב איתי", "אנחנו לא מה שהיינו" - כשבפועל אם הוא רק ידע ממה זה נגרם, ושזה לא אשמתו כמו שזו לא אשמתך, ההקלה וההזדמנות למצוא פתרון חדש, גם יקרבו ביניכם ואולי אפילו ישפרו ההנאה מהסקס שלכם.
  • אל תגידי לעצמך שזה יעבור לבד - זה רק מחמיר עם הזמן: לצערנו יובש בנרתיק הוא conditin לא מחלה. זה לא עובר לבד, ולמעשה התסמינים והנזקים לעור ולאיזור האינטימי רק מצטברים: העור הופך דק יותר ורגיש יותר לכאב וגירויים, חוסר האיזון של רמת ה pH מאפשר לחיידקים, פטריות וזיהומים לשגשג, וכן גם החשש מאינטימיות גובר ומכרסם בנו.

אז בואי נכתוב מחדש את התסריט,

דמייני שאת מישהי אחרת, מה היא הייתה עושה ואת לא מרשה לעצמך לעשות?

 1. היא הייתה נערכת מראש
  יובש בנרתיק זה לא "שגר ושכח". טיפוח קבוע באמצעות REVIVE יאפשר לעור לשקם את עצמו להיערך לפעילות מינית.דמייני מישהי שאפילו הייתה נהנת מהמריחה הקבועה, שזה מעורר אותה וגורם לה להתרגש לקראת מגע עתידי.
 2. היא הייתה אורזת איתה
  תיק כלי הרחצה של נשים אחרות יכול להפוך בקלות למושא קנאה (או השראה), דמייני את עצמך כמישהי שתמיד נושאת איתה את מה שחשוב לה, גם לטיול או טיסה. כמו קרם פנים או אודם, הבושם שלה או פינצטה - כל דבר שהיא צריכה כדי לעשות מהפך ברגע ולהרגיש טוב עם עצמה: יפה, נחשקת ונינוחה - בטוחה בעור של עצמה, גם כשהיא בבית מלון.
  דמייני את רגע היציאה שלה מחדר האמבטיה בשמלה אטרקטיבית וחיוך מרומז.
 3. היא הייתה משתפת
  האם נשים שנהנות יותר מאינטימיות שומרות את הפנטזיות שלהן לעצמן? כנראה שלא. לאישה הדמיונית שלנו אין יותר חשק מכל אחת אחרת לשכב, אבל יש לה יותר חשק לדבר על זה עם בן או בת הזוג שלה - היא אומרת מה הייתה רוצה שיעשו, איך זה ירגיש לה כשזה יהיה נעים ולא רק שזה לא מביך את הפרטנרים שלה, זה אפילו מרים ומעלה את האינטימיות לרמות חדשות. היא  שמה בגאווה את בקבוקון ה-REVIVE לצד המיטהומפרטת איך תשתמש בו. 
 4. היא הייתה מאלתרת
  היכולת הזאת שכאילו נשללה ממך, לא חלה עליה. בזכות השיקום והלחות הקבועה, היכולת להיות ספונטנית והקלילות מתאפשרת גם במצבים של יובש בנרתיק. היאשותה כוס יין ונכנסת למצב רוח, או קוראת איזה פרק בספר ומנסה לשחזר, בלי לחשוש מהשלכות, כי יש לה REVIVE בתיק בכל עת.
 5. היא הייתה גורג'ס
  בסוף התחושה הזאת של זרות לעצמנו היא אולי התחושה הכי קשה. נשים מספרות לנו: שפעם היה קל ועכשיו קשה, שפעם הרגישו ביטחון ועכשיו לא  ושאולי מי שהן היו כבר לא תחזור. הערך העצמי שלנו נשען הרבה פעמים על תחושת הביטחון בגוף שלנו. אז מישהי שחיה בסרט רומנטי לא "מתאבלת על המיניות שלא תחזור" אלא מחיה את ההרגשה שהיא הכי מהממת שיש דרך "היום שאחריי". נשים רבות מתארות את החיים שאחרי השימוש בג'ל האצות כ"חזרה לנשיות", כי ברגע שהכאב נגמר, הכיף וההנאה חוזרים והחשש מתנדף -

  את יכולה להיות בטוחה בנשיות שלך - וההרגשה שאת נחשקת ונינוחה להיות ספונטנית יש בה את אפקט הגורג'ס שקיים בכל גיל, ועם REVIVE גם בכל מצב.

אנחנו מאחלות לך שלא תוותרי על הסרט הרומנטי שאת כל כך ראויה לו, ומאחלות לך חג שמח, חופשה נעימה וטיול מושלם, בכל מקום שיש בו מיטה ;) 

 

השאירי תגובה (כל השדות חובה)

תגובות יאושרו לפני שיוצגו

חיפוש