Secret De Joie

ממצאי סקר המנעות מיחסים

מחקר חדש מגלה שכ-50% מהישראליות בגילאי 35-60, נמנעות מיחסי מין כתוצאה מיובש, כאבים או אי-נוחות! כך עולה מסקר חדש* שנערך החודש ע"י גיאוקרטוגרפיה, עבור המותג Secret de Joie.

הממצאים המטרידים מגלים, שכ-70% מהנשים בישראל, חוות מידה כל שהיא של כאב ואי נוחות או יובש, ללא הבדל בין הגילאים, ולרוב הנשים אין דרך לדעת שהן רחוק מלהיות "החריגות".

מפסידות בכל מקרה: נשים נמצאות בין הימנעות ממיניות או ביחסים כואבים

המשמעות הכואבת: למרות מצבים של יובש בנרתיק, כאב ואי הנוחות - כ-20% בכל הגילאים לא נמנעות כלל מיחסים, למרות הכאב ועוד 15% נמנעות במידה מועטה.

בממוצע כ-20% נמנעות במידה רבה או לחלוטין מיחסי מין כתוצאה מיובש, כאב או אי נוחות, ובקרב גילאי 55-60 הסטטיסטיקה אף מגיעה ל-27% מהישראליות.

נמצא, שסה"כ 50% בכל הגילאים נמנעות במידה כזו או אחרת מיחסי מין.

מפחדות לפגוע בזוגיות: באיזו מידה נשים מעריכות שהימנעות מיחסים אינטימיים פוגעת בזוגיות?

ניכר שצעירות חוששות יותר, עם כ-37% מהנשים בגילאי 35-44 החושבות כי הימנעות פוגעת בזוגיות במידה רבה מאוד.  עוד ניכר ההבדל בין נשים נשואות ללא נשואות, כאשר נשים שאינן נשואות חושבות שהזוגיות נפגעת במידה רבה מאוד בכמעט - 10% יותר מנשים נשואות.

האם בגלל הפחד לאבד את הזוגיות נשים נמנעות מלתקשר עם בני הזוג על כאב ביחסים?

רק 60% מעריכות שבן הזוג כנראה יודע, ו-40% לא יודעות או מצהירות כ בן הזוג לא יודע כלל שהן סובלות מכאבים בזמן יחסים. כפועל יוצא מכך, נשים למעשה מחזיקות במשך תקופות ארוכות מאוד, סוד של כאב וסבל, ומרגישות אשמה, בלבול וחשש מאובדן הזוגיות.

למה מיניות האישה מוזנחת כל כך?

למרות שנשים רבות יעידו שהן "יכולות לוותר" על יחסים, ולמעשה, נשים רבות מקיימות יחסים לטובת שימור הזוגיות, כפי שהסקר מאותת, בריאות והנאה מינית עבור נשים אינה צ'ופר.

לפעילות מינית טובה ומספקת, יש קשר ישיר למגוון אדיר של משמעויות בריאותיות, פיזיות ומנטליות על נשים, והיא קשורה עמוקות לרווחתנו ואיכות חיינו. כך בין היתר, בריאות מינית קשורה להפחתת סטרס, חרדה ומורידה את רמות הקורטיזול (הורמון שעלייתו בקרב נשים מתקשרת לאכילה רגשית והשמנה למשל). זאת לצד, עלייה באיכות השינה, האושר, הביטחון והדימוי העצמי שלנו.

הימנעות מוחלטת או קיום יחסים בזמן כאב - אינם פתרונות מוצלחים כלל וכלל

הפגיעה בזוגיות ממשית ופוגעת בך לא פחות משהיא פוגעת בבן זוגך, אבל לא בגלל היעדר היחסים, כמו בגלל ההסתרה או חוסר התקשורת סביב ההימנעות. אינטימיות לא שווה יחסי מין, אלא קרבה, ביטחון ואמון בין הצדדים. ברוב המקרים, גברים, בדיוק כמו נשים, מעבירים את האשמה עליהם בהיעדר סיבה אובייקטיבית להימנעות. כך שני הצדדים למעשה חושבים שזה בגללם, אבל זה לא, ורק שיחה שבה הדברים נאמרים כפי שהם, יכולה להתחיל מסע מרגש של התקרבות וחזרה לאינטימיות, להנאה מיחסים, ולכל הבריאות שבאה איתם.

יובש בנרתיק לא קשור לחשק, ואינו אשמתה של אף אחת

אם את חווה תסמינים של יובש, גרד, כאב בזמן יחסים ואי נוחות או סובלת מדלקות חוזרות ונשנות, זיהומים ופטריות - אולי גם את 1 מתוך כל 3 הנשים הסובלות מיובש בנרתיק. אם את מוצאת את עצמך מוותרת או מפחיתה יחסים, מוותרת על אינטימיות או מקיימת יחסים בזמן שכואב לך - חשוב שתדעי - באמת שאין סיבה לחיות ככה.

אם את רוצה לדעת עוד על פריצות הדרך המדעיות שמאפשרות לנשים לחזור לאינטימיות ומיניות בריאה ללא כאב מנזקי היובש, אנחנו מזמינות אותך לקרוא על REVIVE ג'ל לחות מהפכני מתמצית אצות עם 4 פטנטיים עולמיים רשומים, הראשון מסוגו בעולם, ומיועד במיוחד לנרתיק האישה ולמצבים של יובש בנרתיק.

----------------------------

*שיטה: הסקר נערך על ידי מכון המחקר "גיאוקרטוגרפיה" במסגרת סקר אינטרנטי מייצג בקרב 500 נשים, בגילאי 35-60, המהוות מדגם מייצג של אוכלוסיה זו  במדינת ישראל (גולשי אינטרנט, לרבות מגזרים). הסקר בוצע ב- 25-26 לנובמבר 2022.

**טווח השגיאה הסטטיסטית המרבית בנסיבות דגימה זו הוא 4.38% +, ברמת מובהקות סטטיסטית של 95%.

השאירי תגובה (כל השדות חובה)

תגובות יאושרו לפני שיוצגו

חיפוש