Secret De Joie

יובש וגינלי בעקבות סרטן השד והשחלות – כך תטפלי בתופעה באופן טבעי ויעיל

נשים אשר מאובחנות כחולות בסרטן השד או סרטן השחלות נכנסות למרוץ החשוב מכל למען בריאותן, ומתחילות בטיפולים אשר יובילו אותן להחלמה המיוחלת. 


טיפולים כימותרפיים, ביולוגיים או הקרנות, הם טיפולים חזקים שמטרתם לנצח את המחלה על ידי עצירת התפשטותם של התאים הסרטניים שמזיקים לגוף. לרוב חשוב להתחיל בטיפולים כמה שיותר מוקדם, בין אם בשלב התחלתי, כאשר רק גיליתסימנים לסרטן השד, או בשלבים מתקדמים. 


לטיפולים הנלחמים בסרטן יש תופעות לוואי רבות ושונות. אחת הנפוצות ממנה סובלות נשים היא יובש בנרתיק, תופעה לא נעימה ומציקה, שמלווה בתחושת אי נוחות, גרד, וכאב שמתגבר בעת קיום יחסי מין.

 

מדוע נשים שחלו בסרטן השד או השחלות סובלות גם מיובש וגינלי? ראשית בגלל הטיפולים, שכאמור פועלים לעצור את התאים הסרטניים ופוגעים בתאים נוספים, ברקמות, וגורמים ליובש.


סיבה מרכזית נוספת, היאטיפול הורמונלי בסרטן השדוסרטן השחלות. הטיפול בסוגי סרטן אלה, שקשורים ישירות לאיברים ותהליכים נשיים, ולמערכת ההורמונים הנשית, כולל דיכוי של הפעילות ההורמונלית בגוף האישה, כחלק ממהלך הריפוי. הדבר גורם לירידה חדה ברמת האסטרוגן. 


האסטרוגן הוא הורמון פעיל ודומיננטי בתהליך ההיריון. הוא אחראי לאלסטיות של הנרתיק, לגמישותו, ללחות שבו ולהפרשת נוזלי סיכה בעת עוררות מינית או בימי הביוץ. צעירות שעברו או עוברות טיפולים למלחמה בסרטן חשות באותן תופעות דומות, והירידה ברמת האסטרוגן גורמת אצלן ליובש שניכר מיד בגוף – יובש בשפתיים, בעור, וגם יובש בנרתיק. 


אם ככה, ניתן להבין עד כמה כל המושגים שלתופעות לוואי כימותרפיה סרטן השד סרטן השחלות יובש בנרתיק, קשורים כולם אחד בשני. 


יש אפשרות לעזור למצב היובש בנרתיק! חשוב מאוד שתטפלי בבעיה כדי לא לסבול, ולא משנה בכלל מהו גילך ומצבך. 


הטיפול ביובש בנרתיק נעשה באמצעות העשרת האזור היבש בלחות. חומרי סיכה שנמכרים בחנויות הפארם אינם מותאמים למרקם העדין בנרתיק האישה. הם מכילים חומרים מלאכותיים וסינתטיים, וגם החומציות שלהם גבוהה מזו הרצויה בנרתיק. לכן הם לא מספקים פתרון יעיל שעוזר לטווח הארוך. 


קיים מוצר מוצלח בשוק שמהווה הצלה לנשים שמתמודדות עם יובש בנרתיק בעקבות מחלת הסרטן והטיפול בה. זהו ג'ל לחות עשיר וטבעי להקלה וטיפול ביובש וגינלי, המופק מאצות. 


אז מה הקשר בין נרתיק האישה לאצות? 

האצות גדלות בסביבה מאתגרת הכוללת טמפרטורה גבוהה ומליחות חזקה מהים, שגורמות להן להתייבש. כדי להתמודד עם התנאים הקשים, האצות מפיקות את הג'ל המיוחד שמציל אותן מסכנת התייבשות ומאפשר להן להמשיך ולחיות. מדענים ערכו מחקר על החומר שמפיקות האצות, ומצאו שהג'ל המיוחד שמספק לאצות לחות עשירה מצליח לסייע לנשים להתגבר על בעיית היובש בנרתיק. 


בעקבות הגילוי פותח REVIVE ג'ל, שזוכה להצלחה רבה ועוזר לנשים עם בעיית היובש ואי הנוחות באזורים האינטימיים. המוצר עשוי מרכיבים טבעיים ואינו מכיל פראבנים, הורמונים, סטרואידים, חומרים משמרים וחומרים סינתטיים. 

REVIVE ג'ל הוא מוצר יעיל וחדשני, שנותן מענה מדויק ומוצלח לבעיה בשל תכונותיו הייחודיות: 

לצד המסע היומיומי שלך למלחמה במחלה, זה שעברת או זה שאת חווה כרגע,  דאגי לעצמך. עשי כל שביכולתך לשפר את איכות חייך, עם כמה שפחות סבל וכאבים. הן מהמחלה, הן מהטיפול, והן מתופעות הלוואי שלה. זה מגיע לך, ואת תצליחי! 

 

השאירי תגובה (כל השדות חובה)

תגובות יאושרו לפני שיוצגו

חיפוש