Secret De Joie

נוטלת נוגדי דיכאון? כך תטפלי באופן מיידי בתופעת הלוואי של יובש בנרתיק

לפעמים פתרון של בעיה אחת מוביל לבעיה אחרת. כאשר אנשים נוטלים נוגדי דיכאון מדברים על שורה של תופעות לוואי מהן הם סובלים, החל מהשמנה ועד ירידה בחשק המיני. אבל משום מה יש עניין "פעוט" ששוכחים לדבר עליו, למרות שמתברר שנשים רבות סובלות ממנו, וכאן אנחנו נותנים לו את הבמה הראויה! 

גם הדיכאון עלול להוביל לכך, משום שהדבר משפיע לרעה על תפקוד הגוף וההורמונים. המטרה היא להצליח לפתור את הבעיות שלנו, וליהנות מאיכות חיים טובה ללא תופעות והפרעות. בדיוק לשם כך - מתברר שיש פתרון טבעי ויעיל לבעיה של יובש בנרתיק, גם כאשר הוא נגרם כתוצאה מנטילת תרופות. 

בעולם האינטנסיבי והתובעני שאנו חיים בו כיום זה לא סוד שאחוז ניכר מהאוכלוסייה (כמעט 40%) מתמודד עם בעיות דיכאון וחרדה ברמות שונות. רבים נזקקים לנטילת תרופות מסוג נוגדי דיכאון, על מנת לשפר את איכות החיים שלהם. 

זה טוב לדעת שהרפואה מציעה פתרונות לאנשים שסובלים מאיכות חיים ירודה, אך לצד זאת לנוגדי דיכאון יש תופעות לוואי שונות. אחת מתופעות הלוואי היא, כאמור, יובש בנרתיק. 

תרופות מסוג נוגדי דיכאון מכילות רכיבים אשר גורמים לירידה ברמת האסטרוגן בגוף. הירידה ברמת האסטרוגן בגוף האישה מובילה ליובש בריריות, בכל האזורים הלחים בגוף, החל מהפה ועד לנרתיק. 

יובש בנרתיק היא תופעה מאוד לא נעימה שמלווה בסבל רב. היובש בנרתיק מוביל לבעיה רחבת היקף באזורים האינטימיים של האישה ולתופעות שונות: תחושת גרד ואי נעימות בגלל היובש, קושי בקיום יחסי מין, זיהומים ופטריות בנרתיק בגלל שינויים ב-PH, ועוד. 

נעמה, 35, מנהלת כספים בחברה גדולה, החלה ליטול לפני כשנה כדורים נוגדי דיכאון, שעוזרים לשיפור הרגשתה ולאיזון נפשי. יחד עם ההקלה מהצלחת הטיפול התרופתי, החלה נעמה לחוש תופעות פחות נעימות באזור האינטימי. 

היא מספרת: "בערך חודש אחרי שהתחלתי לקחת את הכדורים שמתי לב לתחושה של אי נוחות באזור הנרתיק. הרגשתי את זה בעת הטלת שתן, במקלחת, ובהמשך זה הפך לתחושה קבועה של צריבה וגירוד. גם לא היה לי נעים לשכב עם בעלי, סבלתי מכאב ונמנעתי מקיום יחסי מין. רכשתי בחנות פארם נוזל סיכה לטפל ביובש, אבל לא הרגשתי שיפור. 

"עברתי לשלב הבא - הלכתי לרופא נשים שהציע לי פתרונות שלא היו טבעיים. העדפתי לחפש פתרון טבעי לבעיה. התייעצתי עם חברה טובה שלי שעובדת כלבורנטית ושאני סומכת עליה, שסיפרה לי על מוצר בשם REVIVE. רכשתי וניסיתי, והבנתי שסוף סוף מצאתי פתרון. ההקלה הייתה מהירה". 

אז מהו המוצר שהצליח ועזר לנעמה?

REVIVE הוא ג'ל לחות עשיר שנועד לסייע לאזור הנרתיק הנשי הסובל מיובש. בניגוד למוצרי סיכה שונים בשוק שמתיימרים להציע פתרון אבל לא הותאמו במלואם לאינטימיות הנשית, המוצר מותאם במיוחד לאזורים האינטימיים הנשיים, ומסייע מאוד בשיפור בעיית היובש שמטרידה נשים רבות באוכלוסייה (מעל ל-30% מהנשים בגיל הפוריות. בגיל המעבר מעל ל-60%).  

הג'ל המיוחד של REVIVE הוא מוצר שמצליח להשתמש בהצלחה של הטבע לפתור בעיה של יובש, ולרתום אותה לסייע לנשים עם בעיית יובש. 

איך הקסם הזה מתרחש?

הג'ל מופק על ידי מיקרו אצות בטבע, אשר נמצאות בסביבה מאתגרת – טמפרטורה גבוהה, קרני שמש, ומליחות גבוהה של מי הים. הג'ל שהן מפיקות מספק לחות עשירה ומגן עליהן מהתנאים הקשים, שדומים מאוד לתנאי הסביבה של יובש בנרתיק. 

כאשר האצה מפיקה את הג'ל הוא עוטף אותה ונצמד אליה, ומעשיר אותה בלחות רציפה וחומרי אנטי אייג'ינג טבעיים שמסייעים לה להמשיך לחיות בשגשוג. 

יצרני הג'ל REVIVE השתמשו בפתרון של הטבע, תוך שימוש במרכיב הטבעי של ג'ל האצה שנרשם כפטנט. כמו שהאצה מתגברת בזכות הג'ל על תנאי הסביבה הקשים, כך גם האישה שמשתמשת בג'ל זוכה לפתרון לבעיה שלה – הקלה מיידית על אי נוחות וגרד כתוצאה מיובש.

עוד תכונות ויתרונות של הג'ל: 

  • מספק לחות למשך 36 שעות ברצף – מה שמבטיח הגנה מתמשכת לאישה מפני היובש ונגזרותיו, כמו זיהומים ופטריות בנרתיק.
  • מותאם לרמת הPH בנרתיק (עד PH 4.5, בעוד מוצרים אחרים הם בעלי PH גבוה יותר)
  • מוצר טבעי שאינו מכיל פראבנים, הורמונים סטרואידים חומרים משמרים וחומרים סינתטיים. 

אם את סובלת מיובש בנרתיק אל תתני לבעיה להטריד אותך, בשעה שיש פתרון פשוט שיכול לעזור לה. "אני לוקחת כדורים כדי לשפר את איכות חיי. הג'ל המיוחד מסייע לי לחיות בשמחה בלי לסבול מתופעות לוואי לא רצויות", מסכמת נעמה. 

רוצה שתחושת אי הנוחות של היובש בנרתיק תהיה מאחורייך? היכנסי לכאן וגלי את הפתרון שיצר הטבע. =}

השאירי תגובה (כל השדות חובה)

תגובות יאושרו לפני שיוצגו

חיפוש